RU

Корупція охопила три чверті країн планети

27.10.2010, 09:45
Корупція охопила три чверті країн планети - Фото
32676147c2503355d6a420001cc15c39.jpg

Корупція охопила три чверті країн планети

Три чверті країн планети корумповані. Такий висновок зробила неурядова організація "Transparency International", яка представила у Берліні щорічний рейтинг, де оцінюється індекс корумпованості 178 країн.

Як передає канал "EuroNews", рейтинг показує, що корупція планетарного масштабу вразила фінансові ринки і структури, які займаються боротьбою з глобальним потеплінням і убозтвом.

Найчесніші живуть у Датському Королівстві. До трійки лідерів увійшли також Нова Зеландія і Сінгапур. Найгірше справи у Сомалі, Мьянмі і Афганістані. США вперше не змогли потрапити до двадцятки лідерів.

"Схоже, стає нормою те, що на розташування США позначається не тільки фінансова криза, яка впливає і на інші країни, але також велика кількість корупційних скандалів муніципального рівня. І не варто забувати, що є серйозні підозри з приводу ролі грошей у загальній політиці країни", - зазначив представник "Transparency International" Робін Ходесс.

Росія опустилася відразу на 8 позицій, посівши 154 місце по сусідству з Папуа-Новою Гвінеєю і Таджикистаном.

На краще змінилася ситуація у Македонії, Еквадорі і Чилі.

Раніше повідомлялося, що Україна з показником 2,4 бала (з 10 можливих) посіла 134 місце за рівнем корупції серед 178 країн світу в рейтингу за 2010 рік.

Нагадаємо, Індекс сприйняття корупції Transparency International є комплексним індексом, що складається з 13 різних досліджень думки експертів і бізнесменів. Дослідження проводилося між січнем 2009 року і вереснем 2010 року.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини