RU

Коронавірус. У Європі майже мільйон випадків, найближчі тижні особливо важливі

16.04.2020, 17:50
Коронавірус. У Європі майже мільйон випадків, найближчі тижні особливо важливі - Фото
Париж, Франція (Фото: ЕРА)

Європа - в розпалі пандемії COVID-19, кількість тих, хто заразилися, наближається до мільйона, і європейським країнам слід з особливою обережністю приймати рішення про ослаблення карантинних заходів. Про це заявив європейський директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге, передає Reuters.

"Кількість випадків в усьому регіоні продовжує зростати. За останні 10 днів число зареєстрованих у Європі випадків майже подвоїлося і наблизилося до мільйона", - сказав Клюге.

Це означає, що близько 50% глобального тягаря COVID-19 лягає на Європу, додав він. За його словами, в Європі більше 84 000 людей загинули в результаті епідемії.

У зв'язку з тим, що деякі країни починають розглядати питання про ослаблення обмежувальних заходів, відкриття шкіл і деяких виробництв, Клюге зазначив, що вкрай важливо розуміти складність і непередбачуваність наслідків таких рішень.

За його словами, будь-який крок щодо скасування карантинних заходів повинен у першу чергу спиратися на кілька ключових моментів, а саме: контрольованість процесу поширення COVID-19, зведення до мінімуму ризиків спалахів, здатність системи охорони здоров'я виявляти, тестувати, відстежувати й ізолювати пацієнтів із COVID- 19.

  • 14 квітня стало відомо, що в Австрії послабили карантин: відновлюють роботу магазини площею до 400 кв. м. і магазини, які продають будівельні та садові приналежності.
  • У той же день в Італії дозволили частково послабити карантин, але не всі регіони цим скористалися.
  • 15 квітня канцлер  Ангела Меркель заявила, що на наступному тижні Німеччина почне пом'якшувати обмежувальні заходи, прийняті проти поширення COVID-19 - відкриються деякі магазини.

Читайте також: Між етапами ослаблення карантину має бути мінімум два тижні - ВООЗ

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини