Коронавірус або голод. 55 країнам, можливо, доведеться вибирати з двох зол - ООН

21.04.2020, 17:32
Коронавірус або голод. 55 країнам, можливо, доведеться вибирати з двох зол - ООН - Фото
Ілюстративне фото: Luca Zennaro/EPA

На думку ООН, у 55 країнах, можливо, доведеться вибирати від чого рятувати людей - від коронавірусу чи голоду

Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 може викликати поширення голоду в світі, і в ряді країн, можливо, доведеться вибирати від чого (коронавірусу чи голоду) рятувати людей. Про це йдеться в звіті Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Відзначається, що 55 країн і територій, де живуть 135 млн людей, гостро страждають від нестачі продовольства і потребують негайної гуманітарної допомоги продуктами харчування. Вони найбільш вразливі до наслідків пандемії, оскільки мають дуже обмежені можливості або взагалі їх не мають, щоб впоратися одночасно з медичним і соціоекономічним аспектом того, що відбувається.

В ООН не виключають, що ці країни можуть зіткнутися з болючим компромісом між порятунком людей від коронавірусу і порятунком людей від голоду.

Повідомляється, що пандемія може викликати гострі проблеми з нестачею продовольства і в інших країнах. Наприклад, у залежних від туризму малих острівних країнах, що розвиваються.

В ООН підрахували, що через коронавірус кількість людей, які страждають від голоду, може вирости до 265 млн осіб.

За даними Всесвітньої продовольчої програми, в 2019 році більше людей мали кризові проблеми з продовольством у Ємені (15,9 млн осіб або 53% населення), Демократичній Республіці Конго (15,6 млн, або 26% населення), Афганістані (11,3 млн, або 37% населення), Венесуелі (9,3 млн, або 32% населення) і в Ефіопії (8 млн, або 27% населення).

  • На ранок 21 квітня у світі зафіксовано 2 481 287 випадків захворювання коронавірусною інфекцією, 170 436 осіб померло, 646 854 одужали.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев