RU

Королева Нідерландів відреклася від престолу на користь сина

30.04.2013, 11:54
Королева Нідерландів відреклася від престолу на користь сина - Фото
Беатрікс (фото - ЕРА)
Сьогодні в Амстредамі пройшла офіційна церемонія зречення від престолу 75-річної Королеви Нідерландів Беатрікс. Вона передала корону своєму синові, Віллему-Олександру, принцу Оранському.

46-річний Віллем-Олександр стане першим чоловіком на нідерландському престолі після Віллема III, який помер у 1890 році. З тих пір в Нідерландах були одні королеви. Беатрікс вступила на престол Нідерландів в 1980 році.

Королева оголосила про свій намір відректися від престолу в січні. Вона сказала, що її син готовий правити країною і що пора передати трон новому поколінню.

Беатрікс формально відреклася від престолу під час короткої церемонії в королівському палаці в Амстердамі. Новий король принесе присягу в церкві Nieuwe Kerk, а потім пройде спільне засідання парламенту країни.

Принц Віллем-Олександр одружений, у нього троє маленьких дітей. Його дружина Максін, яка народилася в Аргентині, займе пост дружини короля. Королева Беатрікс - шостий монарх з Оранско-Нассауським династії, яка править країною з початку XIX століття.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини