RU

Королева Єлизавета II починає складати з себе повноваження

08.05.2013, 12:59
Королева Єлизавета II починає складати з себе повноваження - Фото
Єлизавета II (фото - ЕРА)
Британська королева Єлизавета II оголосила, що починає процес передачі своїх повноважень принцу Чарльзу. Одночасно з цим царствена особа вирішила значно скоротити кількість своїх зарубіжних візитів. Зокрема, вперше за 40 років Єлизавета II пропустить зустріч глав Співдружності націй.

Принц Уельський представлятиме королеву-матір на зустрічі лідерів Співдружності націй, яка відбудеться на Шрі-Ланці в листопаді. Єлизавета II не пропускала жодної подібної конференції з 1973 року. Невідомо, чому королева вирішила скасувати поїздку на цей раз, однак представники Букінгемського палацу поспішають запевнити громадськість, що 87-річна Єлизавета II відчуває себе чудово, незважаючи на те, що цього року їй довелося побувати в лікарні у зв'язку з шлунковим захворюванням.

Тим часом, відзначають журналісти, стан чоловіка Єлизавети 92-річного герцога Единбурзького залишає бажати кращого. Можливо, рішення королеви пропустити прийдешню зустріч глав Співдружності обумовлено саме цим. Кількість своїх зарубіжних поїздок Єлизавета II скоротила ще торік, надавши цю почесну місію іншим членам королівської сім'ї.

На думку оглядачів, процес передачі повноважень буде йти поступово. Коли королева не зможе продовжувати вести активний спосіб життя, велика частина її обов'язків ляже на плечі принца Чарльза. Втім, не варто чекати, що Єлизавета II, подібно нідерландської королеви Беатрікс, в один день зречеться престолу.

Джерело: канал Вісті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини