RU

Корабель Балтфлоту обстріляв дачі під Петербургом

29.05.2009, 14:14

Російський військовий корабель зробив серію пострілів по дачному селищу під Санкт-Петербургом в результаті, як заявили в ВМФ, помилки екіпажу.

Як передає Бі-бі-сі, в районній адміністрації повідомили, що малий протичовновий корабель МПК-192 зробив по селищу "Пісочне" Виборзького району Ленінградської області від дев'яти до 15 пострілів з автоматичної гармати калібру 30 міліметрів.

Ніхто з людей, що були у селищі не постраждав, і обійшлося без руйнувань. "Взагалі, звичайно, це неподобство, могли загинути люди. Зараз гаряча пора, на дачах досить багато людей", - сказала прес-секретар адміністрації Виборзького району Тетяна Костарьова.

Командування військово-морського флоту визнало факт обстрілу. "28 травня малий протичовновий корабель Балтійського флоту відпрацьовував низку навчальних задач на полігоні бойової підготовки в акваторії Фінської затоки, в тому числі й артилерійські стрільби по повітряній меті", - повідомив представник головного штабу ВМФ в Москві.

Автоматична гармата АК-630, якою був озброєний корабель - це шестиствольна установка, що може робити до 5 тис. пострілів за хвилину. Вона призначена для захисту кораблів від нападу з повітря. Наразі момент екіпаж корабля "дає пояснення" співробітникам військової прокуратури.

Коли армія небезпечна для народу: добірка новин>>>

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини