Конгрес США вимагає від Джуліані документи про тиск на Україну

01.10.2019, 12:36
Конгрес США вимагає від Джуліані документи про тиск на Україну - Фото
Рудольф Джуліані та Дональд Трамп (Фото: EPA)

Голови комітетів Конгресу США по розвідці, закордонних справах нагляду (всі вони з Демократичної партії) направили Рудольфу Джуліані, адвокату президента США Дональда Трампа, повістку в рамках дізнання по імпічменту, повідомляє CNN.

"Нещодавно ви заявили, що у вас є докази - у формі текстових повідомлень, записів дзвінків і інших способів комунікації, - які свідчать про те, що ви діяли не один, і що інші чиновники адміністрації Трампа були залучені в цю схему", - сказано в листі конгресменів.

Читайте також: Джуліані оприлюднив частину листування з Волкером про Україну: фото

Згідно порядку, Джуліані повинен надати всі ці записи, повідомлення та інші документи, що відносяться до справи, комітетам Конгресу, щоб ті могли "повною мірою визначити масштаби зусиль президента і його адміністрації, щоб змусити Україну втрутитися в наші президентські вибори 2020 року".

Якщо Джуліані проігнорує цю повістку, в тому числі за вказівкою Трампа, це, з точки зору конгресменів, послужить доказом того, що він перешкоджає розслідуванню щодо імпічменту, і може бути підставою для "несприятливого висновку для вас і президента".

Джуліані опублікував твіт, в якому підтверджує отримання повістки.  Він звинувачує демократів в упередженості і обіцяє приділити увагу, зокрема, питанню про привілеї у відносинах адвоката і клієнта.

Читайте колонку: Трамп-Гейт і Україна: Зеленський вийшов з клітки з левами

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина