RU

Коморовський пообіцяв підтримати Україну на шляху до НАТО

26.11.2010, 10:11
Коморовський пообіцяв підтримати Україну на шляху до НАТО - Фото
b53b86110497df4e18ed4d556bdd289f.jpg

Коморовський пообіцяв підтримати Україну на шляху до НАТО
Польща, незважаючи на проголошення новою українською владою політики позаблоковості України, планує надалі підтримувати можливий вступ Української держави у Північноатлантичний Альянс. Про це заявив Президент Польської держави Бронислав Коморовський (на фото).

Як передає УНІАН, Б.Коморовський наголосив, що Україна має самостійно визначити, яким чином гарантувати собі безпеку. "Мені самому цікаво, як буде визначена ця ідея позаблоковості, позаблокової безпеки України", - зазначив він.

Водночас Б.Коморовський заявив, що Польща, яка традиційно підтримувала вступ України у НАТО, не буде змінювати цю політику. "Польща послідовно, можна сказати, притримує прочинені дверям НАТО, і показуємо це всім натівським державам і Україні", - сказав він.

Глава Польської держави також додав, що держави Альянсу на останньому своєму саміті в Ліссабоні в кінці минулого тижня підтвердили, що Україна з Грузією можуть приєднатися до об'єднання.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 листопада, Президент України Віктор Янукович підписав Указ про забезпечення продовження конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору.

Раніше Президент України підписав Закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", яким закріплений позаблоковий статус України.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини