КНДР завалила Південну Корею листівками з пропагандою

26.07.2012, 16:32
КНДР завалила Південну Корею листівками з пропагандою - Фото
cc1c34dd5e01555edf0d029bee5e6ab6.jpg

У листівках різко критикується політика президента Південної Кореї Лі Мен Бака

КНДР відправила за допомогою повітряних куль листівки із пропагандою на територію Південної Кореї. Це перший подібний інцидент за останні 12 років, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Південнокорейські солдати зібрали 16 тис. листівок, які з 21 липня перекидали з Північної Кореї протягом п'яти днів через кордон, що добре охороняється. Південнокорейські представники кажуть, що листівки були виявлені в багатьох місцях неподалік від кордону.

У листівках різко критикується політика президента Південної Кореї Лі Мен Бака, крім того, КНДР звинувачує Сеул в тому, що той виношує план заслати в Пхеньян перебіжчика для підриву статуї Кім Чен Іра. У Сеулі заявляють, що Північна Корея відправила листівки на Південь за допомогою повітряних куль вперше з 2000 року.

Обидві Кореї офіційно як і раніше знаходяться в стані війни. Конфлікт 1950-53 років закінчився лише підписанням угоди про припинення вогню. Відносини між двома країнами загострилися після того, як президент Південної Кореї Лі Мен Бак пов'язав надання допомоги Півночі з прогресом в переговорах з питання про ядерну програму КНДР.

Південнокорейські правозахисники часто відправляють листівки на Північ за допомогою повітряних куль. Сеул також відправив такі листівки на територію КНДР, після того як в 2010 році Північна Корея піддала артилерійському обстрілу прикордонний південнокорейський острів. У південнокорейських листівках зазвичай містяться послання з описом свободи і демократії, а також критика керівництва КНДР.

Крім листівок, обидві сторони також використовують потужні гучномовці в прикордонних районах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев