RU

КНДР завалила Південну Корею листівками з пропагандою

26.07.2012, 16:32
КНДР завалила Південну Корею листівками з пропагандою - Фото
cc1c34dd5e01555edf0d029bee5e6ab6.jpg
КНДР відправила за допомогою повітряних куль листівки із пропагандою на територію Південної Кореї. Це перший подібний інцидент за останні 12 років, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Південнокорейські солдати зібрали 16 тис. листівок, які з 21 липня перекидали з Північної Кореї протягом п'яти днів через кордон, що добре охороняється. Південнокорейські представники кажуть, що листівки були виявлені в багатьох місцях неподалік від кордону.

У листівках різко критикується політика президента Південної Кореї Лі Мен Бака, крім того, КНДР звинувачує Сеул в тому, що той виношує план заслати в Пхеньян перебіжчика для підриву статуї Кім Чен Іра. У Сеулі заявляють, що Північна Корея відправила листівки на Південь за допомогою повітряних куль вперше з 2000 року.

Обидві Кореї офіційно як і раніше знаходяться в стані війни. Конфлікт 1950-53 років закінчився лише підписанням угоди про припинення вогню. Відносини між двома країнами загострилися після того, як президент Південної Кореї Лі Мен Бак пов'язав надання допомоги Півночі з прогресом в переговорах з питання про ядерну програму КНДР.

Південнокорейські правозахисники часто відправляють листівки на Північ за допомогою повітряних куль. Сеул також відправив такі листівки на територію КНДР, після того як в 2010 році Північна Корея піддала артилерійському обстрілу прикордонний південнокорейський острів. У південнокорейських листівках зазвичай містяться послання з описом свободи і демократії, а також критика керівництва КНДР.

Крім листівок, обидві сторони також використовують потужні гучномовці в прикордонних районах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини