КНДР назвала першу можливу мету військового удару

12.04.2013, 14:24
КНДР назвала першу можливу мету військового удару - Фото
Фото: ЕРА

Влада Північної Кореї застерігає Японію, що вона "може стати першою метою Корейської народної армії", якщо Токіо продовжить ворожу політику

Японія "може стати першою метою Корейської народної армії, якщо Токіо буде як і раніше проводити ворожу політику відносно Пхеньяну". Про це йдеться в повідомленні, поширеному сьогодні по каналах Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).

Північнокорейська влада застерігає Японію, яка "розвернула підготовку до нової війни, проти поспішних дій і розрахунків на захист з боку Сполучених Штатів". У КНДР пам'ятають про минулі військові злочини Японії, "і ті, хто сподівається отримати вигоду з нової війни, загинуть в ядерному полум'ї", - відзначає ЦТАК.

У повідомленні також підкреслюється, що КНДР "здатна знищити американські бази на території Японії і в інших регіонах Азіатсько-Тихоокеанського регіону".

Нагадаємо, раніше Вашингтон звернувся із закликом до Пекіну використовувати всі наявні у Китаю важелі тиску на Північну Корею з тим, щоб змусити Пхеньян припинити "дестабілізуючі дії". "Не секрет, що Китай має найбільший вплив на Північну Корею, і ми б хотіли, щоб вони використовували цей вплив, інакше обстановка дестабілізується, і це буде загрожувати всьому регіону", - зазначають представники США.

Раніше Японія розмістила в Пекіні два зенітно-ракетних комплекси "Петріот" для захисту від можливого удару з боку Північної Кореї. Минулого тижня влада Північної Кореї попередила, що з 10 квітня вони не зможуть гарантувати безпеку працівників іноземних посольств і що країни повинні почати евакуацію дипломатів.

Джерело: ІТАР-ТАРС
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЖизнь из пробирки. Откуда берутся дети