RU

КНДР знову здійснила запуск ракети

27.05.2009, 10:15

КНДР здійснила запуск ще однієї ракети ближнього радіусу дії, незважаючи на попередження США про те, що Пхеньян "поплатиться" за ядерні і ракетні випробування останніх днів.

Як передає Бі-бі-сі, на світанку понеділка Північна Корея провела підземне ядерне випробування, а у вівторок зробила запуск двох крилатих ракет. Новий запуск здійснено на фоні зусиль Радбезу ООН із прийняття резолюції на засудження ядерних амбіцій КНДР.

Вашингтон заявив, що своїми діями Пхеньян змушує світову спільноту до негайної реакції у відповідь. США наполягають на швидкому вживанні необхідних заходів, щоб дати зрозуміти північнокорейській владі, що в їхніх дій можуть бути неприємні наслідки.

Тим часом представник держдепартаменту США Іан Келлі наголосив, що Північній Кореї все ще не пізно зупинитися. За його словами, двері все ще відчинені для того, щоб повернутися у формат шестисторонніх переговорів.

Наявність спільного кордону з КНДР змушує китайську владу непокоїтися, щоб міжнародна реакція не спровокувала Пхеньян на якісь необдумані дії. Тому наразі не відомо, на які заходи у відповідь наважиться світова спільнота. Одні із найочевидніших - це посилення санкцій проти Північної Кореї і контроль над ввезенням і вивезенням товарів, який раніше ніколи не здійснювався.

Ядерні програми Ірану і Північної Кореї: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини