RU

КНДР і Південна Корея обмінялися артилерійським вогнем

23.11.2010, 11:55
КНДР і Південна Корея обмінялися артилерійським вогнем - Фото
cfeb93dd499e27729927fb4e1bbd0c14.jpg

КНДР і Південна Корея обмінялися артилерійським вогнем

КНДР зробила сьогодні декілька десятків пострілів з артилерійських знарядь у бік південнокорейських територіальних вод і острова Енпхендо в Жовтому морі.

Як передає ІТАР-ТАРС, по острову було випущено 200 снарядів. Місцеві жителі евакуйовуються у бункери, поранилися 4 військовослужбовців. Південнокорейське телебачення повідомило, що на острові Енпхендо горять від 60 до 70 будинків.

У зв'язку з інцидентом літаки ВР РК перекидаються на аеродроми на побережжі країни. Збройні сили приведені у стан підвищеної боєготовності. Обстріл з боку КНДР стався у той момент, коли поблизу острова проходили звичайні тренування підрозділів ВР РК. Південнокорейська сторона відкрила вогонь у відповідь і зробила декілька пострілів з артилерійських знарядь.

Президент Республіки Кореї Лі Міни Бак висловив готовність вжити всіх заходів щодо недопущення розростання військового конфлікту з КНДР. Глава держави заявив про це на екстреній зустрічі з південнокорейськими воєначальниками, на якій обговорюється ситуація, що створилася.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини