RU

Клінтон підтримав Обаму на президентських виборах

06.09.2012, 09:29
Клінтон підтримав Обаму на президентських виборах - Фото
Фото: EPA
Екс-президент США Білл Клінтон на з'їзді Демократичної партії офіційно запропонував кандидатуру Барака Обами на другий президентський термін, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Білл Клінтон, як і очікувалося, сфокусувався на економічних успіхах адміністрації Барака Обами, сказавши, що "Обама заклав основи більш сучасної, краще збалансованої економіки", і закликав голосувати за Обаму. Клінтон сказав, що Обама не дозволив американській економіці знову скотитися до кризового стану.

У той же час він піддав критиці Республіканську партію США. "Їхні аргументи прості: ми залишили йому (президентові Обамі) повний безлад, і він за чотири роки не зміг з ним повністю впоратися, так що давайте його звільнимо і пустимо нас назад", - сказав Клінтон на з'їзді демократів.

Обама подякував екс-президенту за підтримку і зазначив, що на цьому з'їзді Демократичної партії об'єдналися дві політичні епохи. Експерти розцінюють виступ Білла Клінтона як знак поновлення відносин між двома президентами, а також спробу підвищити популярність Обами у білих американців, які належать до робітничого класу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини