RU

Китайська влада блокує евакуацію британських громадян - ЗМІ

30.01.2020, 15:31
Китайська влада блокує евакуацію британських громадян - ЗМІ - Фото
Фото: Yuan Zheng/EPA

Китайська влада заблокувала першу спробу евакуації 200 громадян Великобританії з міста Ухань. Про це пише Daily Mail.

Видання висловлює побоювання, що британці виявивляться  серед останніх евакуйованих на тлі того, як інші країни роблять успішні зусилля з вивезення своїх громадян. США та Японія вже вивели сотні своїх людей, Португалія відправила літак, щоб забрати близько 350 осіб сьогодні вдень. Туреччина, Франція й Іспанія завершують плани з евакуації громадян.

На даний момент британські громадяни "все ще знаходяться у підвішеному стані", не знаючи, коли їм їхати в аеропорт, щоб полетіти ранковим рейсом у п'ятницю, а також не знають, куди саме їх доставить літак.

Повідомляється, що Великобританія направила військовий літак, щоб вивезти 200 осіб, "заблокованих у Китаї". Людям буде дозволено взяти тільки один рюкзак вагою 15 кг, і їм доведеться чекати літак протягом шести годин після зустрічі в пункті збору за 3 км від місця вильоту. Членів сімей-китайців не будуть вивозити, так само, як і людей з ознаками інфекції. Після прибуття пасажири будуть надійно ізольовані протягом двох тижнів.

До аеропорту в Ухані британські громадяни повинні будуть добиратися самотужки - через спорожніле місто з непрацюючим громадським транспортом і поліцейськими контрольно-пропускними пунктами.

  • Близько п'яти мільйонів жителів покинули Ухань до закриття міста через епідемію.

Читайте також: Новий коронавірус із Китаю: всі головні новини

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини