RU

Киргизія приєдналася до Євразійського економічного союзу

23.12.2014, 17:53
 Киргизія приєдналася до Євразійського економічного союзу - Фото
Фото: ratel.kz
Документ про приєднання Киргизії до Євразійського економічного союзу підписаний у вівторок, 23 грудня. Про це повідомив президент Росії Володимир Путін.

"Щойно підписаний договір про приєднання Киргизстану. Переконані, що членство Вірменії та Киргизії в Євразійському союзі відповідає корінним національним інтересам цих країн, відкриває широкі горизонти для їх соціально-економічного розвитку", - сказав Путін на прес-конференції за підсумками засідання Вищої Євразійської економічної ради, передає РИА Новости.

Нагадаємо, Євразійський економічний союз (ЄврАзЕС) - економічний союз, який в рамках євразійської інтеграції з 1 січня 2015 року створюється на базі Митного союзу Росії, Казахстану і Білорусі. Співпраця у сфері міждержавної інтеграції у сфері економіки на пострадянському просторі ведеться з кінця 1990-х років. 26 лютого 1999 року Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія і Таджикистан підписали Договір про Митний союз і Єдиний економічний простір.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини