RU

Ходорковського відправили у колонію

10.06.2011, 15:45
Ходорковського відправили у колонію - Фото
824d2126181496c1c6e7d5562138f033.jpg

Ходорковського відправили у колонію

Фундатор нафтової компанії ЮКОС Михайло Ходорковський відправлений етапом з Москви у колонію. Водночас ні адвокати, ні сім'я засудженого не знають, куди саме його відправляють.

Адвокати і правозахисники раніше передбачали, що відправлення етапом Ходорковського можуть пришвидшити, щоб не розглядати прохання про умовно-дострокове звільнення засудженого у Москві, - передає Бі-бі-сі.

Ходорковського у четвер перевів зі спецблоку "Матроської тиші" у звичайний блок слідчого ізолятора, адвокати пояснюють ці дії підготовкою до відправлення етапом. Пізніше одному з адвокатів і дружині Ходорковського було відмовлено у побаченні на тій підставі, що засудженого готують до відправлення етапом, яке має початися о 12 годині дня. Пізніше дружині повідомили, що засудженого вже відправили у колонію.

Ходорковський і Платон Лебедєв, що не визнали провини в економічних злочинах і вироки, що називали політично мотивованими, у кінці травня подали прохання про умовно-дострокове звільнення на тій підставі, що вони вже провели у в'язниці більше половини терміну в 13 років, призначеного ним у другій кримінальній справі.

Справа "ЮКОСа" і Ходорковського: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини