Хеллоуін у США: маски Обами обігнали маски Маккейна на 14%

31.10.2008, 11:45

Американці зараз готуються до Хеллоуіну, за чотири дні до виборів, це свято, спочатку "нечистої сили", набуло політичного забарвлення. І зараз американці прагнуть прикрасити свої будинки традиційними гарбузами, але замість звичних мордочок на них дивляться

Американці зараз готуються до Хеллоуіну, за чотири дні до виборів, це свято, спочатку "нечистої сили", набуло політичного забарвлення.

І зараз американці прагнуть прикрасити свої будинки традиційними гарбузами, але замість звичних мордочок на них дивляться портрети кандидатів у президенти країни - Барака Обами і Джона Маккейна. За ними шикуються черги.

Так само охоче беруть і гарбузові зображення нинішнього глави держави. Зрештою, для американців це остання можливість приготувати святкову вечерю з Джорджа Буша.

Переддень Дня всіх святих рідко обходиться без маскараду, і маски Б.Обами з Дж.Маккейном також скуповують у величезній кількості, до того ж вже підраховано, що тих, хто хоче бути схожим на кандидата-демократа на 14% більше, - передає інформаційний канал "Вєсті".

Досьє на Барака Обаму >>>

Досьє на Джона Маккейна >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями