Хакери навчилися підміняти зображення на екрані

09.08.2016, 14:49
Хакери навчилися підміняти зображення на екрані - Фото
Фото: EPA

На конференції хакерів DEF CON дослідники компанії Red Balloon Security продемонстрували новий вид атаки на комп'ютери, завдяки якій хакери можуть змінювати зображення на моніторі. Про це повідомляє Computerworld.

Спеціалісти вирішили вивчити принцип формування зображення на моніторі і використовували метод реверсивного проектування. Творці методу розповіли, що на дослідження у них пішло більше двох років роботи.

Вони з'ясували, що через особливості ПЗ монітора у хакерів є можливість реєструвати і змінювати окремі пікселі на екрані. Таким чином можна змінити інформацію, що відображається на екрані. Як приклад дослідники продемонстрували зміну на екрані монітора балансу PayPal c $0 до $1 млн.

У Red Balloon Security розповіли, що дану атаку можна використовувати для розміщення повідомлень, які "не можна прибрати", з метою вимагання або для прихованого стеження і зчитування інформації на екрані.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников