RU

"Керували нашими вівцями". Лукашенко звинуватив Захід у протестах у Білорусі

10.08.2020, 13:27
Олександр Лукашенко (Фото: Andrej Cukic/ЕРА)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його політичними опонентами під час виборів глави держави "управляли з Польщі, Великобританії та Чехії - як вівцями". Про це він заявив сьогодні, пише державне агентство "БЕЛТА".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Президент РБ сказав на зустрічі з виконавчим секретарем СНД, головою "місії спостерігачів від СНД" росіянином Сергієм Лебедєвим, що його "розчулює, коли з маленьким дітьми приходять" на виборчі дільниці.

"Розумієте, це свято. Комусь захотілося зіпсувати це свято. Ми їх побачили - вони засвітилися ще яскравіше цієї ночі. Ми зафіксували (вам це відомо, як колишньому розвіднику) дзвінки з-за кордону: з Польщі, Великобританії та Чехії були дзвінки, керували нашими, вибачте мене, вівцями: вони не розуміють, що роблять, і ними вже починають керувати", - заявив Лукашенко.

Президент РБ додав, що "бачить ляльководів" із Чехії, які "керують нашим об'єднаним штабом, де, вибачте мене, сидять ці овечки".

"Я не кажу про Польщу. Там вже всі осіли і теж починають смикати за ниточки. Я не кажу про Україну (звідти їхали). Це, впевнений, не державна політика, але там вистачає цих майданутих, про яких я говорив. Зокрема, на жаль, із Росії певний приплив людей", - додав президент.

Раніше Лебедєв, як "спостерігач", заявив, що вчорашні вибори в РБ нібито пройшли без порушень.

Хроніка від LIGA.net: Вибори президента Білорусі: всі головні новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини