Керівництво NASA заговорило про повернення людей на Місяць

23.08.2018, 10:52
Керівництво NASA заговорило про повернення людей на Місяць - Фото
Астронавт на Місяці (фото - прес-служба NASA)

У грудні 2017 року президент США Дональд Трамп оголосив про намір знову відправити астронавтів на Місяць. NASA не проти

Адміністратор NASA Джим Брайденстайн припускає, що людство відновить місячні місії і почне "стійко" досліджувати природний супутник Землі. Існування води на його поверхні глава аерокосмічного управління США бачить ключем до успіху таких починань, пише Reuters.

Нещодавнє відкриття показало, що вода, ймовірно, широко поширена в скелястому грунті Місяця в концентраціях від 64 частин на 1 млрд до п'яти частин на 1 млн. Більша її частина зосереджена в тіні кратерів на обох полюсах, де температура ніколи не піднімається вище -157 градусів за Цельсієм.

"Ми знаємо, що на поверхні Місяця налічується сотні мільярдів тонн водяного льоду <...> Ми хочемо, щоб буксири, які йдуть з орбіти Землі на місячну орбіту, використовувалися багаторазово, і щоб навколомісячна космічна станція перебувала там дуже довгий час. Ми також хочемо, щоб посадочні модулі снували туди-сюди між станцією і поверхнею Місяця", - сказав Брайденстайн.

Попередня місячна місія завершилася 46 років тому - з польотом Аполлона-17 в 1972 році.

Наявність води на Місяці дасть можливість майбутнім колонізаторам не тільки пити її і готувати їжу, але і виробляти достатній для частих польотів обсяг ракетного палива, а також кисню для дихання на базах.

Колишній льотчик-винищувач ВМС США і конгресмен з Оклахоми, Брайденстайн був призначений главою NASA в квітні.

У США розробили перший житловий модуль для космічних експедицій, повідомили про успішні випробування ядерного реактора для бази на супутнику Землі, а також заявили, що виявили замерзлу воду на його поверхні.

Раніше NASA показало, як астронавти бігали і падали на Місяці.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?