RU

Катастрофа "Булгарії": загиблих знайшли там, де ніхто не чекав

26.07.2011, 09:53

Всіх загиблих в результаті аварії теплоходу "Булгарія" знайдено. Рятівникам вдалося виявити тіла восьми пасажирів, які вважалися зниклими безвісти. Майже всі вони вже упізнані. Саме судно наразі готують до того, щоб відбуксирувати в док. Там свою роботу продовжать слідчі.

Як повідомляють "Вести", пошукову операцію завершено. У ніч на 25 липня, о 2:55, водолази, виламавши двері, все-таки увійшли в трюм. Саме там - необстежені приміщення. У 25-й і 46-й каютах знаходять загиблих. Дві жінки були буквально затиснуті меблями.

Вранці знову звіряють списки. Зниклих безвісти не залишилося. Знайдено всіх. Внаслідок корабельної аварії загинуло 122 людини. Нарешті, стає відомо, чому операція затяглася. П'ятьох загиблих виявили там, де шукати навіть не було сенсу, - в приміщеннях, не позначених в плані.

"Є перебудови, в тому числі душова кабіна, яка була в одній з кают, звідки витягували жінок. За проектом ця каюта була не передбачена, там двері були всього 42 сантиметри. Процес пошуку це, звичайно, ускладнювало. Ми відштовхувалися від проекту і з урахуванням того, що видимість під водою не більше 50 сантиметрів, звичайно, складнощі були", - повідомив начальник Приволжського регіонального центру МНС Росії Ігор Паньшин.

Чутки про те, що в машинному залі є люди, не підтвердилися. Зниклих безвісти виявили в трюмі, на правому борту, - саме на ньому 12 діб під водою пролежала "Булгарія".

Аварія теплохода Булгарія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини