RU

Катар підписав нафтовий контракт із лівійськими повстанцями

29.03.2011, 16:15
Катар підписав нафтовий контракт із лівійськими повстанцями - Фото
3244a6f6f4660d0afa2539210940e53d.jpg

Катар підписав нафтовий контракт із лівійськими повстанцями

Катар став першою арабською державою, яка визнала лівійських повстанців, як єдиних легітимних представників країни. Це повідомлення прийшло після того, як катарська компанія "Qatar Petroleum" підписала контракт з повстанцями, що базуються у Бенгазі про купівлю нафти із родовищ у східній Лівії.

"Ми підписали контракт із катарською компанією і дуже вдячні їй, що вона експортуватиме і продаватиме її для нас", - цитує "International Business Times" відповідального представника повстанців з економіки Алі Тархуні. За його словами, перше постачання нафти має відбутися менше, ніж через тиждень, - передає канал "Вести".

А.Тархуні також заявив, що контрольовані повстанцями родовища у цей час добувають від 100 тисяч до 130 тисяч барелів нафти у день. Однак ці об'єми можна збільшити до 300 тисяч барелів.

Водночас ціни на нафту в Нью-Йорку наблизилися до тижневого мінімуму, чому сприяли успіхи лівійських повстанців проти військ Муаммара Каддафі. Завдяки цьому учасники ринку знайшли надію на швидке завершення конфлікту в Лівії. До війни Лівія за об'ємами видобутку нафти в Африці посідала третю позицію.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини