RU

Кастро просить кубинців не засмучуватися, коли він помре

23.01.2009, 18:10

Колишній кубинський лідер Фідель Кастро закликав керівництво країни не хвилюватися про стан його здоров'я і не засмучуватися, коли він піде з життя.

Як передає Бі-бі-сі, у своїй другій за останні два дні замітці в Інтернеті Ф.Кастро знову високо відгукнувся про нового Президента США Барака Обаму. Проте, за його словами, він не думає, що доживе до кінця першого терміну президентства американського лідера.

Останнім часом висловлювалися різні припущення з приводу стану здоров'я 82-річного Ф.Кастро, який за останні п'ять тижнів не зробив жодної замітки. Президент Рауль Кастро спростував чутки про те, що здоров'я його брата погіршилося. Потім в Інтернеті з'явилися дві замітки Ф.Кастро.

В опублікованій статті Ф.Кастро каже, що кубинські лідери "не повинні почуватися зв'язаними через мої замітки, стан здоров'я чи смерть". "У мене була рідкісна можливість протягом тривалого періоду часу стежити за подіями. Я отримую інформацію і спокійно її обдумую. Я не розраховую, що це буде тривати до кінця першого терміну Обами у Білому домі", - вказав Ф.Кастро.

За його словами, останнім часом він став писати менше, щоб "не втручатися і не заважати товаришам із партії і уряду, які постійно повинні приймати рішення". У своїй замітці Ф.Кастро похвалив Б.Обаму за "чесність", але помітив, що йому доведеться відповісти на багато питань.

Раніше Б.Обама заявляв, що хоче зустрітися з кубинськими лідерами і поліпшити відносини між двома країнами. Він вказав, що скасує обмеження на відвідування Куби американськими громадянами кубинського походження, але залишить у силі торгове ембарго, накладене США на Кубу 46 років тому.

Колишній кубинський лідер не з'являвся на публіці після перенесеної ним операції на кишечнику у липні 2006 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини