RU

Канн і Ніцца опинилися у зоні 10-ти метрових хвиль

05.05.2010, 09:40

Мери Ніцци і Канна звернулися з проханням до уряду оголосити їх міста такими, що перебувають у зоні стихійного лиха.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, на середземному побережжі Франції обрушилися величезні хвилі заввишки від 6 до 10 м, що принесли серйозне руйнування.

У Ніцці були зметені всі пляжні споруди від аеропорту до порту, серйозно постраждали 15 ресторанів, повідомив перший віце-мер Бенуа Кандель. Відома Англійська набережна закрита для руху, хвилі перекочуються через це улюблене місце прогулянки містян, досягаючи житлових кварталів. Такого шторму тут не було з 1959 р.

У Канні, де 12 травня має відкритися Міжнародний кінофестиваль, постраждало близько 20 ресторанів. Одна підземна стоянка виявилася затоплена.

У інших приморських містах на скелі викинуло близько двох десятків риболовецьких і прогулянкових суден, постраждала пляжна інфраструктура.

Водночас на південний захід Франції несподівано повернулася зима: 23 тис. будинків залишилися у вівторок без світла через рясний снігопад в області Арьєж. Протягом декількох днів температура впала на 20 градусів. Аеропорт міста Перпіньян був закритий через сильний поривчастий вітер, в аеропорту Монпельє відмінили декілька рейсів. У східній частині Піренеїв зберігається небезпека сходження лавини.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини