RU

Канада ввела санкції проти Лівії

28.02.2011, 09:45
Канада ввела санкції проти Лівії - Фото
212e55b3db352cd8698cbbe39aca96b4.jpg

Канада ввела санкції проти Лівії
Канада вводить санкції щодо Лівії. Про це йдеться у поширеній заяві Прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера.

Як передають "Вести", відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН номер 1970 ці санкції передбачають ембарго на постачання озброєнь, інспекцію усіх вантажів, призначених для Лівії, заборона на поїздки Муамара Каддафі і 15 осіб з його найближчого оточення, а також заморожування активів Каддафі та членів його сім'ї.

"Одностайне схвалення Радою Безпеки резолюції номер 1970 стало абсолютно недвозначним сигналом про те, що міжнародне співтовариство не визнає розправ лівійського режиму над своїми власними громадянами і волаючого порушення громадянських прав населення Лівії, і що всі ці дії лівійської влади матимуть серйозні наслідки", - наголосив Прем'єр-міністр.

С.Харпер додав, що Канада в односторонньому порядку вводить додаткові санкції проти Лівії - заборона на фінансові операції з урядовими відомствами, зокрема і з центральним банком цієї країни.

Також Прем'єр-міністр Канади вітав створення Радою Безпеки ООН комітету з санкцій щодо Лівії, який буде здійснювати контроль за виконанням положень резолюції 1970 і вживати у разі потреби додаткових заходів щодо заморожування лівійських активів і розширення переліку осіб, яким заборонені зарубіжні поїздки.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини