RU

Канада ввела нові санкції проти Росії за окупацію Криму

29.03.2021, 22:05
Канада ввела нові санкції проти Росії за окупацію Криму - Фото
Канада (фото – flagstore.ca)

Канада вводить нові санкції проти російських фізичних і юридичних осіб, причетних до окупації Криму. Про це заявив міністр закордонних справ Марк Гарно, передає сайт уряду Канади.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як зазначається, санкції вводяться проти двох фізичних і чотирьох юридичних осіб.

Влада Канади заявила, що з моменту незаконної окупації й анексії Криму в 2014 році уряд Росії постійно порушує суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України.

У заяві йдеться, що Росія серйозно порушує права людини  відносно жителів Криму. Вона створила свою армію на півострові, розселила сотні тисяч громадян Росії на окупованій території і продовжує руйнувати історичну спадщину українського і кримськотатарського народів.

"Канада висловлює жаль у найрішучіших виразах через серйозні порушення міжнародного гуманітарного права і прав людини, що тривають у Криму під російською окупацією", – йдеться в заяві.

Канада підтвердила свою непохитну прихильність суверенітету України та її народу, який продовжує рішуче відстоювати свої права проти агресивних дій Росії.

Канада продовжує закликати Росію припинити окупацію і звільнити всіх незаконно затриманих політичних в'язнів.

Нові санкції канадського уряду проти Росії узгоджуються з діями, розпочатими Євросоюзом і Великобританією, координуються з Австралією і доповнюють раніше введені санкції.

У список санкцій включено Олександра Ганова, генерального директора Гранд Сервіс Експрес, і Леоніда Риженькіна, заступника гендиректора інфраструктурних проєктів компанії "Стройгазмонтаж".

Санкції також введено проти компаній "Лєнпромтранспроєкт", Дирекції з будівництва залізниці Беркакит–Томмот–Якутськ, Кримської залізниці, Кримської першої страхової компанії.

Введені санкції передбачають заморожування активів і заборону на ведення операцій для включених у перелік осіб, заборону особам у Канаді і канадцям за межами Канади мати справу з будь-якою власністю цих осіб або надавати фінансові чи супутні послуги.

  • 1 жовтня 2020 року проти цих фізичних і юридичних осіб увів санкції Європейський Союз – за будівництво Керченського моста.
  • 3 березня президент США  Джо Байден продовжив на рік термін дії санкцій, введених проти Росії через її агресію проти України й окупацію Криму.

Читайте також: Заява ООН: Росія – окупант Криму та сторона конфлікту на Донбасі, а не посередник

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини