RU

Каддафі вирішив воювати до переможного кінця

23.03.2011, 09:40
Каддафі вирішив воювати до переможного кінця - Фото
ce71ba1a0bfce89b25c83c91f83e7666.jpg

Каддафі вирішив воювати до переможного кінця

Лівійський лідер Муаммар Каддафі на короткий час з'явився у середу вночі на публіці. Його поява була показана в прямому ефірі по лівійському телебаченню.

Як повідомляє "Взгляд", він закликав своїх прихильників у Тріполі "воювати до кінця" і "у кінцевому результаті перемогти" всіх ворогів - як опозицію, так і війська міжнародної коаліції. "Ми будемо святкувати перемогу", - пообіцяв М.Каддафі.

Нагадаємо, раніше Франція і США домовилися щодо того, яким чином командна структура НАТО буде використана коаліцією при її операціях у Лівії.

Також стало відомо, що Туреччина погодилася представляти дипломатичні інтереси США у Лівії.

У вівторок Президент Франції Ніколя Саркозі виступив з ініціативою створення структури "для політичного керівництва" операціями союзників у Лівії. Згідно із пропозицією Парижа, до неї увійдуть глави МЗС, які проводять операцію країн і держав Ліги арабських держав (ЛАГ).

Перед цим НАТО офіційно оголосило про те, що починає операцію з забезпечення ембарго на постачання зброї у Лівію. Це передбачає введення морської блокади Лівії.

За даними дипломатичних джерел, США найближчими днями відійдуть від командування операцією у Лівії.

Отже, за даними ЗМІ, дії Франції на початковій стадії проведення військової операції у Лівії викликали серйозні розбіжності у рядах коаліції.

Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини