RU

Каддафі сховався у підземному бункері

25.02.2011, 12:55
Каддафі сховався у підземному бункері - Фото
af925a1c81781abf7157f49aecaa3f5b.jpg

Каддафі сховався у підземному бункері

Лівійський лідер Муаммар Каддафі (на фото) наразі переховується у підземному бункері на околиці Тріполі. На базу, оточену подвійним ланцюгом зміцнень, стягнуті вірні полковнику підрозділи особистої охорони, що перебуває здебільшого з африканських найманців.

База, яку спецназ захищатиме до кінця, розташована на околиці Тріполі. Це величезний, комплекс, що ретельно охороняється, де наразі розташований центр режиму. За деякими даними, полковник переміщується всередині бункера в бронежилеті і кевларовій касці, схованій під традиційним тюбаном, - передає канал "Вести".

Саме на цій базі М.Каддафі пережив у 1986 році американське бомбардування. У минулому вона нерідко служила як робочою резиденцією і місцем зустрічей з найбільш високопоставленими делегаціями.

Весь минулий день відразу в декількох населених пунктах шли справжні бої. Наразі східна частина держави майже повністю перейшла під контроль повсталих. У захоплених противниками М.Каддафі містах на вулицях роздають зброю з розграбованих військових арсеналів. У Бенгазі стягуються основні сили опозиції. Звідти вони збираються йти на штурм столиці Тріполі. За даними іранського телеканалу "PressTV", син М.Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам перейшов на бік опозиції.

Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини