RU

Каддафі пообіцяв влаштувати криваву бойню у разі вторгнення НАТО

03.03.2011, 10:45

Муаммар Каддафі знову заявив, що не збирається йти у відставку, оскільки державних постів не обіймає.

Лівійський лідер закликав повсталих скласти зброю і пообіцяв їм амністію. Він звернувся також до міжнародного співтовариства і застеріг його від інтервенції. М.Каддафі заявив, що у разі зовнішнього військового втручання народ Лівії захищатиме свою землю до останнього, - передає канал "Вести".

"Цими днями я часто чую, як моє ім'я звучить за кордоном. Це смішно. Я провів революцію у 1969 році і передав владу народу. Ніяка політика, внутрішня або зовнішня, не може проводитися без схвалення народу, - наголосив М. Каддафі. - Якщо США або НАТО введуть війська, почнеться кровопролитна війна, загинуть тисячі лівійців".

На початку тижня США і НАТО заявили, що розглядають всі варіанти розвитку подій у Лівії, зокрема можливість військового втручання. Пентагон оголосив про передислокацію військових кораблів у районі середземного моря. Великобританія готова підняти у небо над Лівією винищувачі Королівських ВПС.

З 15 лютого у Лівії не припиняються зіткнення опозиції з провладними військами і найманцями. Велика частина країни вийшла з-під контролю М.Каддафі. Згідно із заявою Ліги з прав людини у Лівії, під час бойових дій армії проти повсталих загинули близько 5 тисяч осіб: 3 тисячі у столиці країни Тріполі, 2 тисячі - у Бенгазі. У зв'язку з жорстоким придушенням народних протестів багато країн заморозили банківські рахунки лівійського диктатора.

Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини