RU

Каддафі не збирається здаватися і кличе ООН у Лівію

02.03.2011, 18:15
Каддафі не збирається здаватися і кличе ООН у Лівію - Фото
f7ee4b8d5ec0d2ee9ba0739f546034f5.jpg

Каддафі не збирається здаватися і кличе ООН у Лівію

Лівійський лідер Муаммар Каддафі (на фото) не збирається розлучатися з владою. У своєму новому зверненні, яке транслювалося державним телебаченням, він застеріг Захід від спроб військового втручання. "Це обернеться загибеллю тисячі лівійців," – заявив Каддафі і додав, що лівійська армія спроможна відкинути будь-яку агресію.

Як повідомляє Euronews, Каддафі знову заявив, що заворушення у країні спровокувала "Аль-Каїду", і висловив готовність вступити у перемовини з її представниками. Лівійський лідер запропонував ООН провести розслідування подій у країні, перш ніж приймати рішення про санкції.

Каддафі чергового разу повторив, що не може піти у відставку, оскільки з 1977 року склав з себе всі повноваження і не займає ніяких державних постів, здійснюючи лише революційне керівництво.

За його словами, влада у Лівії належить народу, а інші країни просто не розуміють лівійську систему державного управління, яку Каддафі назвав "прямою демократією". Виступ лівійського лідера пройшов у зв'язку зі святкуванням 34-ої річниці встановлення у країні прямого народовладдя.

Нагадаємо, за два тижні заворушень противників режиму Муаммара Каддафі з силами безпеки у Лівії загинуло, за незалежними оцінками, щонайменше тисяча людей. Раніше повідомлялося, що уряд Європейського Союзу схвалив пакет санкцій щодо лівійського лідера М.Каддафі та членів його сім'ї.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>

Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини