RU

Каддафі може переховуватися в "підземному" Тріполі

02.09.2011, 14:45
Каддафі може переховуватися в
f5b2b494ed168e993ed1c4ad57f6bad2.jpg

Каддафі може переховуватися в "підземному" Тріполі

Пройшло більше двох тижнів з того моменту, як переворот в Лівії вступив в свою активну фазу, однак лідер Джамахирії Муаммар Каддафі як і раніше не знайдений. Деякі експерти вважають, що полковник може перебувати в Тріполі - в підземному місті.

Пересічні жителі лівійської столиці й не підозрювали, що під землею їх рідного міста розташовується інший, таємний Тріполі, збудований Каддафі за допомогою зарубіжних фахівців. Як повідомляють французькі журналісти, складні мережі коридорів і тунелів пронизують все місто - від головної площі Тріполі до лісу Насера на околиці лівійської столиці, - передає канал Вести.

Вхід у підземелля Каддафі було виявлено після того, як опозиціонерам вдалося захопити резиденцію полковника Баб аль-Азизію. Один з повстанців на ім'я Набіл аль-Арабі проводить своєрідні екскурсії по притулку Каддафі, в основному, для представників зарубіжних ЗМІ. За залізними дверима, розташованими в бункері Каддафі, починається довгий тунель, на початку якого знаходиться спальня полковника з аскетичним ліжком, матрацом і ящиками з консервами.

Набіл аль-Арабі розповідає, що на споруду підземного міста у Каддафі пішло більше 30 років. Зі слів повстанця, в тунелях видовбано декілька десятків затишних ніш, де досі можуть зберігатися боєприпаси і вибухівка. Більш того, як вважають повстанці, сам Каддафі може переховуватися в підземному Тріполі. Однак на даний момент опозиціонери не наважуються відправитися під землю на пошуки полковника - це дуже небезпечно, оскільки ні в кого немає карти підземель. Деякі вважають, що разом з Каддафі в тунелях можуть ховатися і його озброєні охоронці.

На даний момент, Каддафі шукають в рідному місті полковника Сірті. Також в четвер експерти висунули версію, що лідер Джамахирії міг втекти до Алжиру, влада якого надала притулок сім'ї Каддафі. Проте, уряд країни спростував ці припущення.

Переворот в Лівії: всі новини>>>
Муаммар Каддафі: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини