RU

"Кінець світу" зустрічають на руїнах цивілізації майя

21.12.2012, 17:09
Фото: ЕРА
Тисячі людей зібралися в різних кінцях планети, щоб зустріти "кінець світу", який, як вони вважають, повинен наступить 21 грудня 2012 року.

Багато зібралися поблизу руїн цивілізації майя - в місті Тікаль в Гватемалі. На Філіппінах близько 500 осіб чекають апокаліпсису поблизу міста Сурігао на острові Мінданао, передає російська служба Бі-бі-сі.

Газета Philippine Daily Inquirer цитує прогнози одного з тих, хто знаходяться на Мінданао: він вважає, що "фізичний світ" повністю знищений не зникне, але кінець світу буде супроводжуватися стихійними лихами, а після встановиться новий світовий порядок.

У Франції місцем для перечікування можливого апокаліпсису стала гора Бюгараш, проте масового скупчення людей там не відзначається, оскільки влада вирішила обмежити це місце від відвідувань на весь грудень.

Напередодні в Китаї поліція затримала більше 600 людей за розповсюдження чуток про "кінець світу", більшість - члени християнської секти.

21 грудня, за твердженнями тлумачів, є останнім днем ​​в історії людства - календар стародавньої цивілізації майя нібито закінчується саме в цю п'ятницю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини