Кількість жертв обвалення будівлі в Бангладеш досягла 700

Кількість жертв обвалення будівлі в Бангладеш досягла 700 - Фото
Источник фото: ЕРА
07.05.2013, 12:33

Після трагедії поліція повідомила про арешт інженера, який здійснював нагляд за проектуванням будівлі. Йому пред'явлено звинувачення в халатності

Кількість загиблих в результаті обвалення фабричного комплексу Rana Plaza в Бангладеш, за останніми даними, перевищила 700 осіб.

З-під уламків восьмиповерхового будинку, що обрушився два тижні тому, продовжують витягувати тіла. Обвалення будівлі, де працювали чотири ткацьких фабрики, викликало масові протести робітників у Бангладеш і критику з-за кордону.

Робочі ткацьких фабрик більше тижня протестували проти недотримання роботодавцями правил безпеки на заводах - до тих пір, поки повернутися до роботи їх не попросила прем'єр-міністр країни.

Нагадаємо, за словами поліцейських, власники обрушилася фабрики проігнорували попередження влади не пускати робочих в будівлю, після того як за день до трагедії там були виявлені тріщини в стінах.

Катастрофа в черговий раз підняла питання про вкрай низьких нормах безпеки праці в Бангладеш, де регулярно відбуваються виробничі аварії. Країна займає одне з перших у світі місць за обсягом текстильної промисловості: багато країн Заходу задешево закуповують там одяг за рахунок використання дешевої робочої сили.

Поліція повідомила про арешт інженера, який здійснював нагляд за проектуванням будівлі. Йому пред'явлено звинувачення в халатності. Таким чином, всього по справі про обвалення восьмиповерхового комплексу заарештовані дев'ять осіб. Архітектор, який проектував будівлю, стверджує, що вона не була розрахована на використання в якості фабрики.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі
Популярне