RU

Кількість біженців з Сирії може досягти 700 тисяч

28.09.2012, 10:39
Кількість біженців з Сирії може досягти 700 тисяч - Фото
Фото: EPA
За оцінками Управління верховного комісара ООН у справах біженців, до кінця року кількість сирійців, які рятуються від громадянської війни, що йде в країні, може досягти 700 тисяч. Раніше організація називала набагато меншу цифру, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

До справжнього моменту Сирію покинули близько 294 тис. чоловік. За даними управління ООН, для організації допомоги біженцям потрібно близько $490 млн. Велика частина біженців знаходить притулок у Туреччині, Лівані і Йорданії.

За даними Сирійської організації спостереження за правами людини, минула середа стала найкривавішим днем ​​з часу початку сирійського конфлікту, який не вщухає вже майже півтора року. За один день, за їх інформацією, в країні загинуло більше 300 людей.

Як зазначив сирійський правозахисник Рамі Абдель Рахман, в списки загиблих включали тільки тих, чиї імена вдалося встановити за документами. "Якщо підрахувати і непізнані тіла, то кількість жертв виявиться набагато більшим", - сказав він. Сирійський правозахисний центр, який базується у Великобританії, стверджує, що 199 загиблих у середу сирійців були цивільними особами. Інші організації із захисту прав людини заявляють, що в зіткненнях у середу загинуло значно більше людей.

За даними управління у справах біженців, щодня Сирію покидають від 2 до 3 тис. чоловік. Конфлікт у Сирії вже забрав життя 27 тис. чоловік. Зусилля міжнародного співтовариства з пошуку дипломатичного вирішення проблеми поки не дають результатів через серйозні розбіжності в Радбезі ООН.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини