RU

Кількіcть безробітних в світі стрімко зростає, - ООН

22.01.2013, 12:10
Кількіcть безробітних в світі стрімко зростає, - ООН - Фото
Фото: ЕРА
Кількість безробітних в усьому світі зросла на чотири мільйони чоловік в 2012 році і в цілому зараз становить 197 мільйонів, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Створена при ООН Міжнародна організація праці (МОП) у своїй доповіді попереджає, що ці показники з безробіття будуть тільки зростати. За прогнозами, в 2013 році без роботи виявляться ще більш п'яти мільйонів чоловік, а в 2014-му - три мільйони.

За даними авторів доповіді, найвразливішою частиною населення виявилися молоді люди молодше 24 років - 13% з них не можуть знайти роботу. В основному це стосується країн, що розвиваються, але і в країнах з сильними економіками також спостерігається помітне зростання безробіття на тлі загальної фінансової кризи, - стверджує ООН.

У доповіді під назвою "Глобальні перспективи зайнятості 2013" говориться, що в минулому році без роботи сиділи 6% усього працездатного населення Землі. При цьому третина всіх безробітних в Європі нічим не зайнята вже більше року.

Дослідження також показали, що після якогось часу багато хто відмовляється від спроб знайти роботу: у 2012 році 39 мільйонів чоловік забрали свої анкети з бірж з працевлаштування. "Невизначені економічні прогнози, неможливість вжити адекватних заходів для вирішення виниклих проблем і скорочення інвестицій призвели до спаду попиту на робочу силу", - говорить генеральний директор МОП Гай Райдер.

Автори доповіді закликають виділяти додаткові кошти на проведення різних тренінгів для молоді. "Такий високий показник безробіття серед молодих людей це колосальна втрата. Марно витрачається їх енергія і незатребувані таланти, а це вкрай руйнівно для самих людей і для суспільства в цілому", - вважає Райдер.

За даними МОП, у країнах, де добре поставлено навчання технічних професій, рівень безробіття серед молоді значно нижче. До таких країн належать Німеччина, Австрія і Швейцарія.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини