RU

Кількість жертв кишкової інфекції у Німеччині зросла до 37

15.06.2011, 17:00

До 37 осіб збільшилася кількість жителів ФРН, що померли з початку травня від гострої кишкової інфекції Е.coli. У Гамбурзі сьогодні від небезпечного захворювання помер чоловік 1920 року народження.

За даними Берлінського науково-дослідного інституту вірусології імені Роберта Коха, на сьогоднішній день у Німеччині зафіксовано 3244 випадків інфікування вірусом Е.coli. Випадки зараження вірусом зафіксовані у всіх регіонах країни, але три чверті хворих проживають у чотирьох федеральних землях - Шлезвіг-Гольштейн, Нижня Саксонія, Гамбург і Північний Рейн-Вестфалія, - передає канал Вести.

Це найбільша у країні епідемія Е.coli, яка зачіпає всі верстви населення незалежно від статі і віку. 14 червня жертвою інфекції у Ганновері вперше став дворічний хлопчик.

Водночас міністр охорони здоров'я ФРН Даніель Бар повідомив сьогодні, що хвиля інфекції спадає. Причиною зараження стали паростки бобових культур. Всупереч первинним припущенням, салат, огірки і помідори не визнані джерелами поширення інфекції.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини