RU

Кількість студентів, що поїхали зі США на навчання, стала рекордною

04.08.2008, 12:00

Інститут міжнародної освіти США повідомляє про зростання інтересу американської молоді до навчання за межами країни. Згідно з останнім звітом, число "зарубіжників" сьогодні рекордне - понад 223 тис.

Як повідомляє радіостанція "Голос Америки", автори дослідження дійшли висновку, що американську молодь за кордоном приваблює великий вибір предметів, розрахованих на один семестр. Молоді американці, якщо виїжджають вчитися, то вважають за краще їхати до Європи, хоча чисельність "євроманів" зменшується - сьогодні їх менше половини.

Багато хто хоче навчатися в Азії, Латинській Америці, Африці та на Ближньому Сході. При цьому найбільше серед інших внз США на навчання до інших країн відправляє Нью-Йоркський університет, у якого налагоджений обмін з Аргентиною, Ганою та кількома європейськими країнами. Так, цієї осені на навчання за кордон поїде близько тисячі студентів університету Нью-Йорка.

Водночас, навчання за кордоном заохочує Конгрес. Зокрема, декілька років тому встановлена законодавцями комісія поставила мету - до 2017 року відправити за кордон 1 млн. студентів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини