RU

Імпічмент Трампа: що думають американці - опитування Fox News

16.12.2019, 13:39
Імпічмент Трампа: що думають американці - опитування Fox News - Фото
Дональд Трамп (Фото: Jim Lo Scalzo/EPA)

Більше половини американців вважають, що президент США Дональд Трамп зловживає владою. Про це свідчать дані опитування, проведеного в грудні консервативним телеканалом Fox News.

Таку думку поділяють 53% опитаних. Не згодні з ним 38%. У тому, що Трамп перешкоджав Конгресу, впевнені 48%, в тому, що він зробив підкуп - 45%. Також 47% вважають, що президент США призупинив військову допомогу Україні для того, щоб змусити президента Володимира Зеленського почати розслідування проти політичних супротивників Трампа.

Лінія захисту дій американського президента, що подібним чином нібито ведуть себе всі президенти, не знайшла підтримки виборців: 58% опитаних не вважають, що для президентів типово просити іноземні держави проводити розслідування проти своїх політичних суперників. Підтримують таку думку тільки 22%.

При цьому 50% виборців згодні з тим, що Трамп повинен бути підданий імпічменту і відправлений у відставку з поста президента, 41% з цим не згодні. Ще 4% вважають, що він повинен бути підданий імпічменту, але залишитися на посаді.

Опитування проведене 8-11 грудня, в ньому брала участь 1000 виборців. Похибка вибірки - не більше 3%.

  • 25 вересня в Конгресі оголосили про початок розслідування щодо імпічменту Трампа.
  • 10 грудня стало відомо, що в Конгресі висунуть звинувачення Трампу за двома статтями.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини