RU

Хочеш приїхати - плати 20 євро за медпослуги: в Греції ввели туристичний збір

04.08.2020, 16:10
Хочеш приїхати - плати 20 євро за медпослуги: в Греції ввели туристичний збір - Фото
В аеропорту Афін, Греція (Фото: ЕРА)

Туристи, які в'їжджають в Грецію, з початку серпня повинні будуть платити додатковий збір - 20 євро за медичні послуги, які вони можуть отримати за час перебування в країні, повідомляє місцевий ресурс Greek Reporter.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

До цих пір медичні послуги в Греції для туристів були безкоштовними - вони повинні були оплачувати тільки госпіталізацію, якщо та раптом знадобилася, йдеться в повідомленні.

Тепер Міністерство охорони здоров'я країни прийняло рішення, що туристи повинні платити додатковий збір, щоб в подальшому мати можливість звернутися в грецькі поліклініки або медичні центри. Невідкладна допомога тепер теж стане платною.

Нові збори будуть поширюватися не тільки на туристів, а й на тих, хто проживає в Греції, але не має постійного громадянства.

Влада країни вважає, що таким чином зможуть зібрати "значні кошти", особливо в період туристичного сезону, коли країну "відвідують мільйони приїжджих". Нова постанова МОЗ змінює положення закону, що діє з 2017 року, згідно з яким лікарні брали оплату з пацієнтів тільки вже за фактично надані послуги.

Читайте також: Греція з 1 серпня дозволила круїзні подорожі

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини