Гудков про перестановки в РФ: Путін влаштував державний переворот

28.07.2016, 16:57
Гудков про перестановки в РФ: Путін влаштував державний переворот - Фото
Дмитро Гудков (фото - facebook.com/dgudkov)

Опозиційний депутат Держдуми Росії Дмитро Гудков заявив про масовий приход силовиків у владу в РФ і назвав це державним переворотом

Опозиційний депутат Держдуми Росії Дмитро Гудков заявив про масовий приход силовиків у владу в РФ і назвав це державним переворотом.

"Такого масового приходу міліціонерів у владу я не пам'ятаю вже давно. Їду зараз із зустрічі і ошелешено читаю", - пише депутат у Facebook.

"Віце-адмірал Меняйло - це той самий, який намагався будувати по струнці вчених Херсонеса - засланий до Сибіру Повпредом.

Головного митника замінив колишній заступник голови ФСБ.

На місце ярославського губернатора - заступник голови МВС.

На місце калінінградського - генерал ФСБ.

(Ні в Калінінграді, ні в Ярославлі вибори в цьому році вже не пройдуть - але кого це хвилює?)

Кримського повпреда - на Північний Кавказ (за принципом "яка різниця, чим керувати"). Північнокавказького - в гвардію. Крим злили з ПКФО (перетравлювання триває), поставивши дивитися за всім цим Володимира Устинова (мабуть, президент нарешті зміг додзвонитися до колишнього генпрокурора). Залишилося директора консерваторії в Роскосмос - і точно буде добре", - повідомляє Гудков.

Такі призначення депутат вважає держпереворотом і в зв'язку із цим порівнює Росію з Туреччиною.

"Якщо ж серйозно, то ФСБ, МВС, Генпрокуратура, для різноманітності - віце-адмірал. Ще не Туреччина, але така скорострільність, такі "кадри вирішують все", говорять самі за себе. Згадайте судорожно, нахрапом створену гвардію, згадайте "воротаря Путіна" в Тульській області - та ж стилістика, але зведена в ступінь", - нарікає Гудков.

Він зазначає, що адміністративні таланти новопризначених осіб викликають великі сумніви. Депутат підкреслив, що в даній ситуації владу РФ взагалі не цікавить думка росіян.

"ґштики до бою, згуртувати ряди - ось що таке ці призначення. Нікому. Нікому не можна довіряти, крім людей в погонах, та й там, як радить колега Ердоган, теж не можна. Тому здебільшого - ФСБ. А ми тут і зовсім не при справах, нами, громадянами країни, ніхто і не думає цікавитися", - резюмував депутат Держдуми.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии