29.05.2018, 16:16

Грузія розриває дипломатичні відносини з Сирією

Грузія розриває дипломатичні відносини з Сирією - Фото
Фото: прес-служба МЗС Грузії

Режим Башара Асада пішов на поводу у Кремля, коли вирішив налагодити "дипломатичні відносини" з Південною Осетією і Абхазією, заявили в Тбілісі

Реклама
Реклама

Грузія почала офіційні процедури припинення дипломатичних відносин з Сирією, яка сьогодні визнала "незалежність" Південної Осетії - окупованого Росією грузинського регіону. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС країни.

За словами заступника голови міністерства Давида Дондуа, 29 травня "в результаті маніпулювання з боку Росії сирійський режим прийняв незаконне рішення і в порушення принципів міжнародного права визнав незалежність Абхазії та Цхінвальського регіону (Південна Осетія)".

Фактично, стверджують в Тбілісі, такою дією режим сирійського диктатора Башара Асада підтримав військову агресію Росії проти Грузії та етнічну чистку в регіоні.

Міністр закордонних справ, віце-прем'єр Грузії Михайло Джанелідзе закликав міжнародне співтовариство засудити "чергове кричуще порушення закону Асадом".

До Сирії "незалежність" Південної Осетії та Абхазії визнавали тільки РФ і союзні їй режими в Венесуелі, Нікарагуа і Науру. Нагадаємо, дипломатичних відносин між РФ і Грузією немає з кінця літа 2008 року, коли російські війська вторглися в цю країну.

Влітку 2014 року в Південній Осетії заявили про "визнання" державою терористичної організації "Донецька народна республіка".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама