RU

Грузинська опозиція відновить масові акції протесту в Тбілісі

21.04.2009, 09:40

З вівторка, 21 квітня, грузинська опозиція збирається відновити у Тбілісі масові акції протесту. Про це напередодні заявив один із лідерів Консервативної партії Звіад Дзідзігурі.

Як повідомляє Інтернет-газета російського опозиціонера Гаррі Каспарова, організатори акцій розраховують, що до жителів Тбілісі приєднаються противники Михайла Саакашвілі з регіонів. "У багатьох жителів регіонів є бажання приєднатися до акцій", - заявила екс-спікер парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе.

Вона також висловила надію, що влада не чинитиме штучних перешкод для їх приїзду у Тбілісі.

Нагадаємо, 9 квітня представники грузинської опозиції почали акції громадянської непокори і перекрили частину вулиць в центрі Тбілісі. Мітингувальники направили Президентові М.Саакашвілі звернення громадськості і дали йому 24 години для прийняття реальних кроків і виконання вимог народу. У відповідь глава держави заявив, що не збирається залишати свій пост до закінчення своїх повноважень, тобто до 2013 року.

Грузинська опозиція планує продовжувати акції протесту з вимогою відставки Президента Грузії доти, доки він не піде. З 13 квітня грузинська опозиція почала нову, більш сильну і рішучу хвилю акцій протесту, яка має охопити вже не тільки Тбілісі, але й інші регіони країни. Опозиція збирається продовжувати акції протесту з вимогою відставки президента Грузії доти, доки він не піде.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини