RU

Грузія обігнала країни ЄС в боротьбі з корупцією, - дослідження

06.07.2012, 15:43
Грузія обігнала країни ЄС в боротьбі з корупцією, - дослідження - Фото
Фото: ЕРА
Громадяни Грузії стикаються з корупцією рідше, ніж жителі країн ЄС, говориться в дослідженні про стан корупції в країні, представленому в п'ятницю в Тбілісі, у презентації якого взяли участь посол ЄС в Тбілісі Філіп Дімітров і заступник міністра юстиції Грузії Георгій Вашадзе.

У дослідженні говориться, що 99% громадян Грузії минулого року жодного разу не стикалися з вимаганням хабара і по даному результату Грузія є першою в Європі. Дослідження проводили організації IBRD, IDEX, Міжнародна прозорість - Грузія і ЄС, передає Інтерфакс.

Серед країн-кандидатів на членство в НАТО, Грузія є самою не корумпованою. Громадяни країни, порівняно з громадянами ЄС, в середньому в чотири рази рідше зустрічаються корупцією у повсякденному житті, говориться в документі.

77% учасників дослідження позитивно оцінили дії уряду проти корупції.

"Грузія, фактично змінила те уявлення, що нібито перемогти корупцію дуже складно. Якщо захотіти, то немає нічого неможливого. Відповідно, у нас є конкретні результати", - заявив Вашадзе

У свою чергу, Дімітров зазначив, що Грузія змогла перемогти корупцію і в країні високий рівень демократії. Він також заявив, що Грузія є однією з найбезпечніших країн.

Він заявив також, що згідно з результатами дослідження в системі уряду Грузії і юстиції немає корупції.

"Грузія успішно бореться з корупцією. У Грузії кращий показник у цьому зв'язку серед інших європейських країн, що дуже важливо не тільки для Грузії, але й для інших країн, тому що Грузія є хорошим прикладом для них" - заявив Дімітров.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини