RU

Грузія може вступити в НАТО в 2014 році, - Саакашвілі

22.05.2012, 12:05
Грузія може вступити в НАТО в 2014 році, - Саакашвілі - Фото
Михаиї Саакашвілі. Фото: ЕРА
Михаїл Саакашвілі, який брав участь в чиказькому саміті НАТО 21 травня, заявив, що республіка з дуже великою ймовірністю вже в 2014 році стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу.

"Імовірно, наступний саміт відбудеться в 2014 році й у Грузії є дуже великі шанси разом з трьома Балканськими країнами стати повноправним членом НАТО. Я ніколи не був впевнений в цьому, як сьогодні", - цитує Саакашвілі Інтерфакс-Україна.

За його словами, на наступному саміті на тлі досягнутого Тбілісі прогресу буде дуже важко пояснити, чому грузин не приймають до альянсу. "Думаю, що наш недоброзичливець, не буду називати його прізвища, до наступного саміту НАТО зробить все для дестабілізації в Грузії, в тому числі і в період наших виборів, а потім заявить, як в 2008 році, мовляв, як можна приймати таку країну в НАТО. Однак грузинський народ вже набрався досвіду й знову не наступить на ті самі граблі", - підкреслив Саакашвілі.

Політик додав, що "вже на цьому періоді НАТО є дуже серйозним чинником забезпечення безпеки Грузії".

Нагадаємо, по закінченню саміту в Чикаго країни-члени Альянсу заявили, що членами НАТО хочуть бачити чотири держави - Македонію, Грузію, Чорногорію та Боснію і Герцеговину. Позитивні досягнення Грузії були виділені особливо: США вважають, що Тбілісі проводить демократичні реформи і докладає більше інших країн-членів Альянсу зусиль для успішного завершення місії міжнародної коаліції в Афганістані.

Досьє на Михаїла Саакашвілі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини