RU

Грузія відчуває смак перемоги

12.08.2008, 10:47

Ця ніч у Грузії пройшла спокійно. Крім того, у цій державі вважають, що змогли зупинити російську сторону на дипломатичному рівні, завдяки чому "з'явилося відчуття перемоги". Про це заявила заступник міністра МВС Грузії Ека Згуладзе.

За інформацією низки ЗМІ, вранці машин на вулицях Тбілісі мало. За даними на 10:00 працюють продуктові магазини, аптеки, громадський транспорт, ситуація у місті спокійна. Частина людей, що намагалися виїхати напередодні, повернулися до своїх будинків.

Крім того, банки країни, за рішенням уряду, сьогодні, 12 серпня, будуть зачинені, тимчасово припинено усі операції та обслуговування кредитних карток.

За оцінкою МВС Грузії, "загалом у країні ніч пройшла спокійно". "За останні чотири-п'ять днів - це була найспокійніша ніч", - сказала Ека Згуладзе. За її словами, російські сили протягом ночі не проводили передислокації, займаючи колишні позиції у Зугдіді та Горі. Представник МВС ніяк не коментувала ситуацію на даний момент у Цхінвалі та у Кодорській ущелині.

Е. Згуладзе також відзначила, що до ранку 12 серпня у Грузії "з'явилося відчуття перемоги на дипломатичному рівні". "У Грузію прибувають президенти п'яти країн і прем'єри двох держав, у Брюсселі пройде обговорення ситуації на рівні НАТО – це означає, що ми змогли зупинити російську сторону на дипломатичному рівні", – наголосила грузинський чиновник.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко сьогодні терміново відправляється до Тбілісі. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі МЗС України. "З кожною годиною збільшується загроза для життя мирного населення Грузії та зростають потоки біженців. У цих умовах президенти України, Польщі, Литви та Естонії ухвалили рішення 12 серпня невідкладно спільно вилетіти до Тбілісі", - відзначає МЗС. Мета місії лідерів чотирьох європейських країн - зустрітися із Президентом Грузії та його урядом і зупинити трагічний розвиток подій.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини