RU

Грузія та Росія обмінялися полоненими

19.08.2008, 10:54

Сьогодні відбувся обмін грузинських та російських полонених за принципом "всіх на всіх". За інформацією низки ЗМІ, сторони обмінялися полоненими у селі неподалік від Тбілісі.

Раніше Секретар Ради безпеки Грузії Олександр Ломая повідомив, що сьогодні обміняти мали 5 російських солдатів на 15 грузинських.

Нагадаємо, обмін полоненими мав відбутися напередодні, але, за словами начальника Генштабу збройних сил Російської Федерації Анатолія Ноговіцина, він зірвався через те, що Тбілісі висунуло додаткові вимоги. У понеділок йшлося про те, що росіянам мали видати 12 полонених.

Крім того, помічник командувача військами Північно-Кавказького військового округу Андрій Бобрун вчора також заявив, що переговори щодо обміну полоненими зірвано з вини грузинської сторони. Також А. Бобрун відзначив, що, згідно із досягнутими раніше домовленостями, в російському списку на обмін значилися 11 грузинських військовослужбовців, а у грузинському списку - п'ять росіян. За його словами, щойно російській стороні вдасться встановити контакт із представниками Грузії, переговори поновляться.

Усе про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини