RU

Грузія домагається введення миротворців в Абхазію і Південну Осетію

27.07.2010, 11:55

Під час перемовин з безпеки на Кавказі, які проходять сьогодні у Женеві, грузинська делегація збирається знову порушити питання введення міжнародних миротворчих сил у Південну Осетію і Абхазію.

Як передає радіо "Свобода", грузинську делегацію на перемовинах у Женеві очолює заступник Міністра закордонних справ, один із найближчих соратників Президента Михайла Саакашвілі Гіга Бокерія. Перед вильотом у Швейцарію він звернув увагу журналістів на те, що делегації Абхазії і Південної Осетії, що раніше відмовлялися від участі у черговому раунді консультацій, все-таки погодилися приїхати у Женеву, вказавши на можливий вплив на них інших сторін, зокрема, Росії.

Очікується, що на перемовинах переважно буде обговорюватися проект договору "Про незастосування сили". Джерело у грузинському зовнішньополітичному відомстві повідомило, що Грузія не проти оформлення такого договору за участю всіх зацікавлених сторін, але за умови розгортання у регіоні міжнародної миротворчої операції, тобто введення міжнародних миротворчих сил хоч би з боку кордонів Грузії з Абхазією і Південною Осетією.

Однак, як стверджує грузинська влада, Росія виступає категорично проти такого сценарію.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини