RU

Грузія чекає заяви про своє та українське майбутнє в НАТО

19.08.2008, 11:17

Грузія чекає від міністеріалу НАТО в Брюсселі твердої заяви про те, що Грузія та Україна стануть членами Північноатлантичного Альянсу. Про це заявила Міністр закордонних справ Грузії Катерина Ткешелашвілі.

За інформацією "Грузії Online", зокрема, перед відправкою до Брюсселя К. Ткешелашвілі сказала: "Ми чекаємо від міністеріалу НАТО в Брюсселі твердої заяви про те, що Грузія та Україна стануть членами Альянсу".

К. Ткешелашвілі візьме участь у міністеріалі глав МЗС НАТО і представить доповідь про російську агресію проти Грузії. "Це було б більш сильним рішенням, ніж на Бухарестському самміті у квітні, і тому ми чекаємо, що буде прийнято таку заяву", - сказала вона. За її словами, це буде "удар для Росії, яка намагалася цією агресією зачинити двері Альянсу для Грузії". "Із цього погляду Росія не досягне результатів, - навпаки, прискориться інтеграція Грузії в НАТО", - підсумувала вона.

Нагадаємо, в Брюсселі сьогодні пройде нарада міністрів закордонних справ країн НАТО.

У центрі уваги глав зовнішньополітичних відомств буде конфлікт між Росією та Грузією. Держсекретар США Кондоліза Райс, виступаючи в понеділок, зазначила необхідність вироблення єдиної позиції НАТО з цього питання.

Усе про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини