RU

Грузія чекає на виведення російських військ

18.08.2008, 11:24

Виведення російських військ із Грузії має розпочатися о 12:00 за тбіліським часом (11:00 за київським). Біля міста Горі спостерігається зосередження машин грузинської поліції, які чекають початку виведення. У місті Сенакі проходять маневри російських військ.

Як повідомляє "5 канал", про конкретний час виведення військ йшлося учора під час відвідування Тбілісі Ангелою Меркель. Під час прес-конференції у журналістських колах пролунала фраза, що це відбудеться саме о 12:00 за місцевим часом.

Сьогодні вранці ця інформація підтвердилася.

Грузинські поліцейські машини зараз дійсно чекають виведення військ біля Горі. Разом з тим, інформації із Горі поки немає, журналісти туди потрапити не можуть. У місті Сенакі тим часом спостерігається рух російських військ. Говорити, що вони рухаються у бік території Росії, не можна, оскільки насправді проходять військові маневри - машини їздять як в одну сторону, так і в іншу.

Нагадаємо, учора Президент РФ Дмитро Медведєв проінформував французького колегу Ніколя Саркозі про те, що 18 серпня Росія почне відведення військового контингенту, доправленого на Кавказ для посилення миротворців у зоні грузинсько-осетинського конфлікту.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини