RU

Група кораблів НАТО увійшла в Чорне море для перших цього року навчань за участю України

25.02.2021, 14:38
Група кораблів НАТО увійшла в Чорне море для перших цього року навчань за участю України - Фото
Україна-НАТО (ілюстрація – пресслужба Міноборони)

Сьогодні, 25 лютого, друга постійна група НАТО з протимінної боротьби вийшла в Чорне море для першого цього року розгортання військ у регіоні. Крім навчань, кораблі альянсу також відвідають порт Одеси і проведуть навчання з Військово-морськими силами України. Про це повідомляє пресслужба групи НАТО.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Відзначається, що в складі групи знаходиться корабель турецького флоту Sokullu Mehmet Pasa, а також BGS Priboy болгарських військово-морських сил, ROS Lupu Dinescu ВМС Румунії, ESPS Tajo ВМС Іспанії та TCG Ayvalık ВМС Туреччини.

Крім навчань з українським флотом, кораблі НАТО візьмуть участь у румунсько-болгарських навчаннях із протимінної боротьби "Посейдон".

"З трьома союзними країнами, Болгарією, Румунією та Туреччиною, і двома регіональними партнерами, Україною і Грузією, що межують із Чорним морем, присутність Постійної військово-морської групи в регіоні – звичайне явище", – йдеться в повідомленні альянсу.

У НАТО також заявили, що проводитимуть патрулювання в міжнародних водах для забезпечення безпеки на морі, щоб підвищити обізнаність альянсу про морську обстановку між союзниками і регіональними партнерами.

Читайте також: Моряки "Слов'янська" провели навчання з метанням гранат і артилерійськими стрільбами – фото

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини